Kariéra

Hledáme kandidáta/-tku na pozici:

SKLADNÍK, ŘIDIČ VZV

Náplň práce:

  • Příjem a výdej zboží,
  • evidence v elektronickém systému,
  • obsluha VZV,
  • manipulace,
  • 3 směnný provoz.

Požadujeme:

  • Vyučen SŠ,
  • uživatelská znalost PC, Word, Excel,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • průkaz obsluhy VZV výhodou,
  • komunikativnost, samostatnost, bezúhonnost.

Nabízíme:

  • Dobré platové ohodnocení,
  • příjemné pracovní prostředí.

Termín nástupu:

  • Dle dohody

Místo práce:

  • Rychnov u Jablonce nad Nisou, Jablonec nad Nisou

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem.

Kontakt:

ALFASPED LOGISTIK s.r.o.

Belgická 3, 466 05 Jablonec nad Nisou

Tel.: +420 483 311 996
E-mail: marketing@alfasped.cz

Odesláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních údajů, které poskytujete společnosti ALFASPED Logistik, s. r. o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 „o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů“. Tyto údaje poskytujete výhradně za účelem zaměstnání, nejdéle na 1 rok od jejich zaslání.

GDPR pro zájemce o práci